Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

obrazy
Dekoracje na ścianę

Ścienne ozdoby do domu – drewniane ramki na zdjęcia

Ścienne ozdoby do domu to bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu stosunkowo niskim nakładem pracy można odmienić wnętrze nie do poznania. Wystarczy drewniana ramka 50×70 i piękne zdjęcia rodzinne lub stylowe grafiki. To dekoracje bardzo spersonalizowane, co sprawia, że we wnętrzach robi się przytulniej i przestrzeń nabiera ciekawego charakteru.

Jaka rama 50×70 będzie odpowiednia?

Ramki drewniane 50×70 – https://www.galeriaplakatu.com/ramy/rama-b2-drewniana-czarna-50×70-cm będą zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem z tego względu, że jest to materiał naturalny, a więc niezwykle elegancki, który potrafi ocieplić wnętrze, co więcej można dopasować go praktycznie do wszystkiego. Ramy 50×70 drewniane będą pasować zarówno do wystrojów minimalistycznych, klasycznych, jak i retro i innych.

Układ ramek

Największą trudnością wydaje się rozmieszczenie ramek w odpowiedni sposób. Nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na początku warto rozmieścić ramki na podłodze i sprawdzić, czy wybrany układ ma sens i będzie dobrze wyglądać na ścianie. Po zamontowaniu ramek nie ma odwrotu, wtedy można wyłącznie zmienić układ zdjęć.

Dekoracje ścienne to dobra opcja, warto umieści na ścianach zdjęcia, galerie zdjęć czy grafiki lub obrazy. Dzięki temu przestrzeń wygląda oryginalnie, ciekawie, co więcej nabiera osobistego charakteru, szczególnie jak decydujemy się na galerię rodzinną. To bez wątpienia pomysł warto rozważanie, gdyż takie zdjęcia prezentują się niezwykle efektownie na ścianach. Dobrym pomieszczeniem do umieszczenia zdjęć będzie salon albo przedpokój.