Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

obrazy pop art
Dekoracje na ścianę

Dlaczego obraz pop art to zawsze dobry pomysł?

Odpowiednio udekorowane pomieszczenia sprawiają, że dom staje się miejscem z duszą, bezpieczną przystanią, do której człowiek chce wracać po pracy lub szkole. To w nim odpoczywa i spędza czas z bliskimi. Aby jednak wszystko to miało miejsce, przestrzeń musi zostać zorganizowana w taki sposób, by jak najlepiej służyła domownikom. Warto więc zadbać o szczegóły i poświęcić chwilę na dobór odpowiednich dekoracji, takich jak obrazy pop art, które przyozdobią również ściany.

Dlaczego ściany nie mogą być puste?

Ściany pomieszczeń są często pomijanym aspektem. Nie przywiązuje się do nich aż tak wielkiej wagi, jak do innych elementów wystroju. Ludzie starannie wybierają rośliny, kupują wazony, lecz zapominają niekiedy o elemencie, który jest najbardziej widoczny. Puste ściany sprawiają wrażenie surowości. Jeśli jednak zawiesimy na nich obrazy, nagle wydają się dużo bardziej przytulne i znajome. Kupując dekoracje, warto wybrać obrazy pop art. Zawierają one w sobie abstrakcję, która czyni je niezwykle uniwersalnymi i ciekawymi. Zobacz obrazy pop art w Galeriaplakatu

obraz w stylu po art

Zalety obrazów pop art:

  • pasują do każdego wystroju
  • wyglądają nowocześnie
  • nadają wnętrzu charakter

Obraz w stylu pop art – ponadczasowy trend?

Styl pop art wywodzi się z ekspresjonizmu abstrakcyjnego, co sprawia, że obrazy wyglądają bardzo nowocześnie. Zróżnicowana kolorystyka i kształty pozwalają dopasować obraz pop art do własnych preferencji i wystroju panującego w domu. Widok nawiązujący do sztuki ma jeszcze jedną zaletę – nie podlega zmiennym trendom i starzeniu. Jego obecność na ścianie zawsze będzie mile widziana, a niezwykły charakter, który nada wnętrzu – pożądany przez domowników.