Przeszukaj sklep

W Handmejd dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów

Certyfikat SSL

Certyfikat SSL zapewnia z naszej strony bezpieczeństwo danych naszych klientów, wiarygodność sklepu oraz strony internetowej oraz zaufanie z zakresu świadczenia usług zgodnie z światowymi standardami. Dzięki certyfikatowi SSL umożliwiającemu szyfrowanie danych nasi klienci są bezpieczni na każdym kroku wymiany swoich danych w naszym sklepie.

Przelewy24

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy klientem i sprzedawcą. Zapewnia różnorodne metody wykonywania płatności co sprawia, że jest przyjazna w obsłudze. Pobrane płatności przekazywane są na konto sprzedawcy w trybie natychmiastowym, dzięki czemu skraca się czas realizacji zamówień.

Bezpieczna dostawa

Korzystamy z usług sprawdzonych firm takich jak kurier DPD, Paczkomaty InPost oraz Poczta Polska. Każdy produkt oraz każda przesyłka jest dokładnie sprawdzana przed nadaniem. Dodatkowo dbamy o sposób pakowania naszych przesyłek, aby do minimum zmniejszyć szanse na to, że towar zostanie uszkodzony w czasie transportu.

Polityka prywatności

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie śledzimy Cię, ani nie wykorzystujemy Twoich danych osobowych w innych celach niż realizacja zamówień.

UWAGA! Sprzedaż w sklepie internetowym wstrzymana. Zamknij