Przeszukaj sklep

Święta nigdy nie były tak proste! 4 świąteczne listy które musisz mieć

Święta nigdy nie były tak proste! 4 świąteczne listy które musisz mieć

Nie ma nic przyjemniejszego niż spokojne święta. To w końcu jeden z najpiękniejszy dni w roku – dlatego tak ważne dla mnie jest, aby były bez pośpiechu, ciepłe i rodzinne. Po prostu idealne. W zeszłym roku z mężem dużo wcześniej zabraliśmy się za planowanie świątecznych prezentów i tego, co chcemy do świąt zrobić. W tym roku nie jest inaczej. Ledwo skończyło się Halloween i nasze rodzime Święto Zmarłych, a my już wspólnie snujemy plany!

Świąteczne listy zadań

Świąteczna lista zadań

Świąteczne listy zadań

Świąteczna lista zadań

 

Święta, które przynoszą spokój

Święta Bożego Narodzenia mogą być prawdziwie zabójcze organizacyjnie i finansowo. W końcu wszystko musi być dopięte. Jest na to prosty sposób: nie odkładać na później. A jeżeli jesteście we dwoje, lub nawet więcej – tym lepiej! Im wcześniej wspólnie zabierzecie się za planowanie, tym lepiej dla waszego zdrowia.

Świąteczne listy zadań

Świąteczna lista zadań ze śniegiem

Świąteczne listy zadań

Świąteczna lista zadań ze śniegiem

Z mężem pierwsze zakupy prezentowe zrobiliśmy już miesiąc temu. To jest o tyle przyjemne, że wydatki wydłużamy w czasie, przez co nie są one dla nas tak bolesne. Pozwala to też na dokładne zaplanowanie prezentów świątecznych dla wszystkich. Do tego doszły pierwsze zakupy ozdób świątecznych, bo… nie wiem jak Ty, ale ja już się nie mogę doczekać świąt! Uwielbiam święta. Uwielbiam robić listy, uwielbiam sprawiać bliskim prezenty – z tego mogło narodzić się tylko jedno.

Świąteczne listy zadań

Lista pomysłów na prezenty świąteczne

Z całego serduszka i ciepełka świąt, mam dla Ciebie listę planowania prezentów świątecznych oraz listy zadań świątecznych i coś jeszcze bardziej świątecznego: list do Świętego Mikołaja! A dokładniej listę życzeń dla Mikołaja.

Świąteczne listy zadań

Świąteczny list do Mikołaja

No bo wierzysz w Świętego Mikołaja, prawda?

Bez niego nie byłoby magii świąt!

 

Jak pobrać świąteczne listy zadań?

 

Polub Handmejd na Facebooku:

 
Jeżeli podoba Ci się to, co dla Ciebie tworzę – zrobisz mi ogromną przyjemność jeśli polubisz moją stronę na Facebooku. Znajdziesz tam wszystkie informacje o nowych wpisach na blogu 🙂

 

Pobierz 4 świąteczne listy zadań:

POBIERZ

 

Zatem zbierz swoich bliskich przy wspólnym stole i zacznijcie planować wasze cudowne i ciepłe święta.

 

PS Daj znać, czy listy podobają Ci się i napisz mi koniecznie w komentarzu co jeszcze na święta Ci się przyda!

UWAGA! Sprzedaż w sklepie internetowym wstrzymana. Zamknij