Przeszukaj sklep

Jak zorganizować udane wesele? – Pomysł na zabawę weselną

Jak zorganizować udane wesele? – Pomysł na zabawę weselną

Każda panna młoda marzy o udanym ślubie. Może nie do końca idealnym, niczym z bajki, ale na pewno udanym.

Jako pannę młodą przerażała mnie perspektywa niezadowolenia gości. Powodów do narzekania mogłoby być mnóstwo! Na przykład jedzenie, muzyka, czy hotel, a nawet że jest za zimno albo za ciepło. Postanowiliśmy, że postawimy na dobrą zabawę podczas wesela – w końcu o to chodzi!

 

Jak dobrze bawić się na weselu?

Oprócz zadbania o fajny zespół i dużą salę taneczną zorganizowaliśmy zabawę dla gości. Ślub i wesele to okazja, aby spotkały się dwie rodziny i złączyły w jedną. Zazwyczaj jednak rodziny siedzą wśród „swoich”, żeby nie czuły się niekomfortowo. Zabawą złączyliśmy całą rodzinę, niezależnie od wieku!

Stworzyliśmy karty gry, a każda z nich przypadała na jedną parę gości. Każda para, miała listę zadań do wykonania, a po wypełnieniu jej mogła otrzymać od nas nagrodę: wódkę lub bimber. Nagrodą może być również każdy inny upominek: słodycze, upominki, zabawki, podziękowania czy nawet nasze mini notesiki weselne:

Mini notesiki ślubne: Oferta projektów indywidualnych

Mini notesiki ślubne: Oferta projektów indywidualnych

 

Zabawa weselna

Wszyscy goście byli zachwyceni tak kreatywną zabawą weselną, chodzili po sali i rozmawiali ze sobą, nawet nasze babcie bawiły się w tę grę! Przyznam się też, że to było zabawne usłyszeć od nieznanej wcześniej osoby:

– Przepraszam, jaki ma Pani numer buta?

Karty gry można położyć na talerzyku lub obok i dobrać je kolorystycznie do motywu przewodniego ślubu.

 

Do pobrania

Specjalnie dla Was stworzyłam trzy, przepiękne wersje kolorystyczne kart, do pobrania za darmo do końca kwietnia 2017 i gotowe do wydrukowania.

Wielkość karty to 1/3 kartki A4. W paczce, którą Ci udostępniam otrzymasz trzy pliki PDF A4 w trzech wersjach kolorystycznych: miętowym, fioletowym i różowym. Jeśli chcesz kartę we własnej wersji kolorystycznej, lub zmienić pytania – napisz do mnie 🙂

Pobrać karty gry weselnej za darmo możesz pod tym linkiem:

Zabawa weselna – Karty gry do drukowania [PDF]

Udanej zabawy na weselu!
Kasia M.

UWAGA! Sprzedaż w sklepie internetowym wstrzymana. Zamknij