Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

Drzewa_kwiaty dekoracje ścienne
Dekoracje na ścianę

Jak zaaranżować ścianę, by nie była nudna?

Biała ścian wydaje się być nudna. Wystrój pokoju nabiera charakteru w momencie, gdy nasze ściany ozdobi ciekawy obraz, fotografia czy plakat. Jak zaaranżować ściany mieszkania, by zyskały ciekawy charakter?

Rodzinna galeria fotografii


Fotografia to nie tylko ciekawy element dekoracji ściany. Najważniejszy w tworzeniu galerii fotograficznej w mieszkaniu jest wybór zdjęć. Rodzinne zdjęcia przypominają nam wszystkie najwspanialsze chwile. Wzbudzają ciepłe uczucia, a uśmiech sam pojawia się na twarzy, gdy tylko spojrzymy na galerię.

Zdjęcia czarno-białe będą pasowały do każdego wnętrza dzięki stonowanej, spokojnej kolorystyce uzyskamy ciekawe, subtelne wnętrze.

Plakat botaniczny – sposób na nowoczesny salon


Od kilku lat jednym z popularniejszych elementów dekoracyjnych są plakaty. Plakaty z sentencjami wprowadzą do wnętrza radosny nastrój, botaniczny plakat to zieleń, która zbliży nas do ekologicznego trendu, a plakaty czarno-białe to nowoczesny akcent.

Plakaty botaniczne idealnie współgrają z wnętrzami nowoczesnymi, minimalistycznymi, czy klasycznymi. Pięknie komponują się z naturalnymi meblami z drewna tworząc nowoczesne wnętrze urządzone w zgodzie z trendami eco.

Nowoczesny obraz


Chcąc wprowadzić do wnętrza odrobinę nowoczesnej awangardy warto zwrócić uwagę na współczesne obrazy na płótnie. Najpopularniejsza tematyka to krajobrazy, widoki miast, czy motywy florystyczne. Bardzo ciekawym elementem dekoracji, który przyciągnie wzrok każdego będzie abstrakcja.

Abstrakcje na płótnie bardzo ciekawie wyglądają bez ram oraz żadnych dodatkowych elementów dekoracyjnych. Obraz jest niebanalną dekoracją sam w sobie.