Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

kalendarz Queen
Własnoręczne precjoza

Wyjątkowe kalendarze na 2020

Kiedy tylko rozpoczyna się nowy rok, ludzie zaczynają rozglądać się za nowymi kalendarzami. Kalendarze na 2020 są popularnym produktem praktycznie w każdym sklepie, trzeba jednak wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Kalendarze 2020 na ścianę

Chyba najpopularniejszym produktem są kalendarze zawieszane na ścianach. Z reguły są na tyle dużych rozmiarów, że bez problemu można na nich notować ważne daty, zaplanowane wizyty oraz różne tego typu informacje. Warto wspomnieć również, że kalendarze na ścianę mogą być wyjątkową ozdobą wnętrza i podkreślać jego charakter.

W sklepach nie brakuje różnych wzorów kalendarzy, dzięki czemu każdy chętny do ich zakupu znajdzie taki, który najbardziej mu odpowiada.

Kalendarze samodzielnie zaprojektowane

Jeśli chodzi o kalendarze 2020 na ścianę, to bardzo wartym uwagi produktem są te, które można samodzielnie zaprojektować. Taka usługa dostępna jest w różnego rodzaju drukarniach – oraz w internecie. Osoba zamawiająca kalendarz przy pomocy specjalnego programu może wybrać jego motyw oraz dopasować do niego własne zdjęcia.

Sam proces tworzenia kalendarza jest bardzo intuicyjny i łatwy – poradzi sobie z nim nawet mało obeznana w temacie osoba. Warto pamiętać o tym, by do projektowania kalendarza wybierać wyłącznie zdjęcia dobrej jakości, bowiem tylko one gwarantują, że druk będzie odpowiednio wyraźny. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz to doskonały pomysł na prezent – na przykład z okazji dnia babci i dziadka. Co ciekawe, taka usługa wcale nie jest droga, a z reguły cena samodzielnie zaprojektowanego kalendarza wcale nie jest dużo wyższa, niż gotowych wzorów.