Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

Startujący Dreamliner - plakat premium
Dekoracje na ścianę

Dla kogo są nowoczesne obrazy na płótnie?

Nowoczesny obraz na płótnie do salonu jest w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla tradycyjnego malarstwa. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć w salonie reprodukcję swojego ulubionego dzieła sztuki.

Oryginalne i niepowtarzalne dekoracje

Nowoczesny druk oferuje w dzisiejszych czasach bardzo wiele możliwości. Kreatywne obrazy na ścianę mogą okazać się naprawdę niesamowitą pamiątką oraz pomysłem na udany prezent dla bliskiej nam osoby. Najbardziej wymagające osoby, mogą pozwolić sobie na ręcznie malowany obraz na płótnie do salonu. Pamiętać należy jednak o tym, że niektóre dzieła potrafią kosztować nawet kilka tysięcy. Dla większości osób zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wydrukowanie reprodukcji klasycznego dzieła. Można postawić również na abstrakcyjną grafikę albo dowolną kompozycję.

Jak dopasować obraz na płótnie do salonu?

Nowoczesne obrazy na ścianę prezentują się naprawdę bardzo okazale, ale nie oznacza to wcale, że wybranie odpowiedniego obrazu jest prostym zadaniem. Najtrudniej jest wybrać oryginalny obraz do niewielkiego salonu. W mniejszych pomieszczeniach, zbyt duży format obrazu, może jeszcze bardziej zmniejszyć optycznie przestrzeń. Osoby, które przepadają za dużymi rozmiarami, mogą śmiało postawić na oryginalny kolaż z mniejszych formatów. Tematyka obrazu na płótnie w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji każdego człowieka. W salonie doskonale sprawdzą się krajobrazy albo neutralne grafiki. Do nowoczesnych wnętrz doskonale pasują również tryptyki.