Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

plakat z rowerem
Dekoracje na ścianę

Plakaty z rowerem – wnętrze z duszą!

Chcesz, aby ściany Twojego domu czy mieszkania nabrały unikalnego wyglądu? Plakaty na ścianę dopełnią każdy wystrój wnętrza. Wpiszą się w każdy styl. Wyraź siebie i stwórz swoje wymarzone „M”.

Plakaty do wnętrz

Aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swoim mieszkaniu, przy użyciu plakatu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy.

Aby skutecznie przykuć wzrok i stworzyć spójną całość należy przede wszystkim sprawdzić jaką przestrzenią dysponujemy. Wielkość plakatu musi współgrać z wielkością pokoju. W małym pomieszczeniu plakat nie może być dominującym elementem. Efekt będzie przytłaczający. Na dużej ścianie z kolei jeden mały plakat nie będzie wyraźny. Ani się nie wyróżnia, ani zbytnio nie wpłynie na wygląd wnętrza.

Plakaty rower

Stale rośnie liczba fanów „dwóch kółek”. Proporcjonalnie do nich zwiększa się liczba gadżetów, z rowerem w roli głównej. Chcąc wyrazić siebie i przyozdobić mieszkanie rowerowym motywem, możemy wybierać spośród wielu grafik i plakatów. Poznaj plakaty z wizerunkiem rowerów tutaj.

Jesteś zagorzałym cyklistą bądź chcesz podarować plakat z wizerunkiem roweru komuś bliskiemu? Bez względu na to, w jakim stylu jest mieszkanie, grafika z rowerem doskonale wpisze się w każdą konwencję.

Im większą przestrzenią dysponujemy tym kreatywniej, możemy ją wykorzystać. Nie bój się łączyć plakaty w pary i łączyć w niebanalny sposób. Taki, który ukaże Twój charakter.

Grafika z rowerem to obowiązkowa pozycja dla każdego sympatyka kolarstwa. Połącz plakaty w intrygujący kolaż i stwórz olśniewający efekt w swoim mieszkaniu.