Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

Rick and Morty Get Schwifty kubek
Wystrój wnętrz

Rick and Morty gadżety, czyli osobliwy humor na Twoim kubku

Rick and Morty to osobliwe postacie. Zwracają uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale również charakterem i sposobem patrzenia na świat. To oczywiście bohaterowie niezwykle popularnej kreskówki dla dorosłych, którzy pojawili się również na nie mniej osobliwych gadżetach.

Rick and Morty, czyli szalony naukowiec i nierozgarnięty wnuk

Serial pod tym tytułem miał swoją premierę w grudniu 2013 roku, a jego zamysł był ściśle związany z próbą parodii filmu „Powrót do przyszłości”. Twórcami serialu są Justin Roiland oraz Dan Harmon. Szybko okazało się, że zdobył on nie tylko popularność wśród widzów, ale również przychylność krytyków. W Polsce można oglądać go na platformie Netflix. Są to losy ekscentrycznej rodziny, gdzie najważniejszymi postaciami są dziadek i wnuk, czyli Rick and Morty, którzy odbywają wyprawy do innych galaktyk oraz alternatywnych rzeczywistości.

kubki gadżety rick and morty

Rick and Morty gadżety

Na popularność kreskówki na pewno wpłynął osobliwy czarny humor, absurdy, często bardzo dosadne żarty oraz spojrzenie na życie i świat w sposób dobrze znany nam wszystkim, czyli z poczuciem bezsensu, porażki oraz chaosu we współczesnym świecie. Postacie uosabiają różne charaktery, a ich relacje te panujące w rzeczywistości.

Nie mogło więc zabraknąć również w sklepach akcesoriów, które nawiązują do tej osobliwej rodziny. Rick and Morty gadżety to przeróżne przedmioty codziennego użytku, np. breloczki, kubki, długopisy, koszulki, czapki oraz wiele innych, które swoją stylistyką nawiązują do głównych postaci oraz specyficznego humoru tego serialu.