Handmejd – rękodzieło dla każdego

Porady rękodzielnicze dla hobbystów

Dekoracje na ścianę

Plakaty na ścianie

Jeszcze kilka lat temu dekoracja ściany plakatem kojarzyła się z pokojem nastolatków i podobiznami ulubionych gwiazd sportu czy scen muzycznych. Dziś plakaty to już pełnoprawna dziedzina sztuki, a dzieła najwybitniejszych artystów nie różnią się popularnością od tych stworzonych przez uznanych malarzy. Nic więc dziwnego, że plakaty coraz chętniej wybierane są jako sposób na dekorację ścian, nadanie wnętrzu unikalności i artystycznego ducha.

Plakat na ścianie

Plakaty są dobrym rozwiązaniem do wszelkich wnętrz. Mogą z powodzeniem ozdobić nie tylko salon, ale też pokój dziecięcy, czy nawet łazienkę. Z ich pomocą w artystyczny sposób wyrazimy swój styl i podkreślimy charakter naszych czterech kątów. Co ważne, montaż plakatu może być na tyle prosty, że nie będzie stanowić problemu i zniechęcać do jego umieszczenia na ścianie.

Szybko i niedrogo

Doskonałym pomysłem na montaż plakatu na ścianie jest wykorzystanie przeznaczonych do tego celu plakatów. Wieszaki na plakaty są rozwiązaniem niedrogim, ale bardzo ciekawym. Ich wizualna lekkość powoduje, że nie odwracają one uwagi od samej grafiki. Co ważne, nie są one drogie, więc oprawienie i montaż plakatu nie musi się już wiązać z dużymi kosztami, tak jak w przypadku tradycyjnych ram. Zdecydowanie łatwiej też dopasować wieszaki do naszego wnętrza. Zazwyczaj występują one w neutralne kolorystyce, dzięki czemu z łatwością dostosujemy je do naszego stylu.

Wieszaki na plakaty kupisz na Galeriaplakatu.com